کشیدن بار اضافه ازکابل های برق، آتش سوزی به راه انداخت

 

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ «وحید فروغی» گفت: در تاریخ ۱۰ مرداد ماه با تماس شهروندان مبنی بر اعلام خبر آتش سوزی، نیروهای آتش نشانی  به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده کردند که یکی از تیرهای برق واقع در سه راه قلعه شیخ دچار حریق شده است .

وی افزود: نیروهای آتش نشانی در این عملیات راهکارهای مناسب جهت اطفای حریق ناشی از اتصالات برق را به کار بستند و آتش سوزی قبل از انتشار به سایر نقاط سیم کشی ، خاموش شد.

مسئول آتش نشانی کهریزک علت وقوع این حادثه را گرفتن بار اضافه از کابل های برق عنوان کرد و گفت : متاسفانه برخی از شهروندان بدون رعایت استانداردها و اصول ایمنی اقدام به بارگیری از کابل های برق می کنند که این موضوع اتصالی و آتش سوزی را به همراه دارد.

فروغی اظهار داشت: تعداد قابل توجهی از حریق های صنعتی و خانگی به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی و گرفتن بار اضافه از کابلهای برق است که از شهروندان تقاضا می شود قبل از وقوع حادثه حتما به رعایت این موارد توجه داشته باشند.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن