به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ قربانی در این باره به خبرنگار ما گفت : کلاس های آموزشی همسرداری و آُسیب شناسی خانواده  12 و 13 تیر ماه در فرهنگسرای عطر نرگس و استاد شهریار برگزار شد . وی با اشاره به اینکه این کلاس ها به […]

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ قربانی در این باره به خبرنگار ما گفت : کلاس های آموزشی همسرداری و آُسیب شناسی خانواده  12 و 13 تیر ماه در فرهنگسرای عطر نرگس و استاد شهریار برگزار شد .

وی با اشاره به اینکه این کلاس ها به همت واحد آموزش شهروندی و سلامت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر برگزار می شود ؛ افزود : در واحد آموزش شهروندی و سلامت همواره درصدد هستیم تا با ارائه آموزش های خوب و مفید شهروندان را برای داشتن یک زندگی شاد و سالم سوق دهیم .

مسئول آموزش شهروندی شهرداری باقرشهر اظهار داشت : کلاس های آموزشی با موضوعات خانواده سالم ، شناخت آسیب های خانواده ، همسرداری و پرسش و پاسخ بانوان طی دو روز متوالی در فرهنگسرای عطر نرگس و استاد شهریار برپا شد .

قربانی در پایان یادآور شد : این کلاس های آموزشی در طول سال همواره برای خانواده ها به صورت رایگان برگزار می شود که خوشبختانه استقبال خوبی از کلاس ها تا کنون شده است .