رئیس ایستگاه 86 آتش نشانی تهران گفت: یک باب منزل مسکونی قدیمی ساز صبح امروز شنبه در جاده ورامین طعمه حریق شد و قبل از سرایت به اطراف و شعله وری بیشتر خاموش شد.

به گزارش راگانیوز به نقل از پایگاه خبری 125، جعفرشکرانه اظهار کرد: ساعت 8:35 دقیقه صبح امروز در پی آتش سوزی در یک منزل مسکونی و تماس شهروندان با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ایستگاه های 86 و 9 را به جاده ورامین، محله قلعه نو، خیابان امام خمینی (ع) اعزام کرد.
وی تصریح کرد: یک منزل مسکونی قدیمی ساز 2 طبقه به مساحت 90 مترمربع دچار حریق شده بود که طبقه اول آن طعمه شعله های آتش شده و در حال سرایت به طبقه فوقانی و حیاط منزل مسکونی بود.
وی گفت: آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه با رعایت اصول ایمنی و قطع برق و گاز منزل مسکونی و مجهز شدن به دستگاه تنفسی با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی از چندین ضلع اقدام به خاموش کردن شعله های آتش کردند.
شکرانه افزود: آتش نشانان پس از جستجوی کامل محل حادثه و خاموش کردن شعله های آتش با ارائه تذکرات ایمنی لازم به مالک ساختمان مبنی بر احتمال ریزش و دستور تخلیه ساختمان با هماهنگی ستاد فرماندهی به ماموریت خود پایان دادند.
وی بیان کرد: علت این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است .