تعداد زایمان در شهرستان حسن آباد بیش از 60 درصد افزایش یافت

راگانیوز – سرپرست بهداشت و درمان حسن آباد فشافویه از افزایش 64 درصدی تعداد زایمان در این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

 

دکتر ˈناهید یزدیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهارداشت: پس از ساخت و راه اندازی مرکز بهداشتی درمانی جدید شهر حسن آباد در بهمن ماه سال 1391 فعالیت مرکز تسهیلات زایمانی این شهر افزایش یافت.

وی افزود: تعداد زایمان در این مرکز طی سال 91 بالغ بر 78 مورد بود که در سال 92 این رقم به 128 مورد افزایش یافت که نشانگر اطمینان مردم به این واحد بهداشتی درمانی و از طرفی ارایه خدمات خوب و با کیفیت توسط کادر پزشکی است.

مدیر مرکز بهداشتی درمانی حسن آباد استقبال مردم از این مرکز را به جهت دسترس بودن این واحد بهداشتی با درنظرگرفتن فاصله زیاد و سختی دسترسی به امکانات بیمارستانی که همیشه در شهرهای خارج از مرکز استان وجود داشته ، از دیگر عوامل افزایش تعداد زایمان در این منطقه عنوان کرد.

دکتر یزدی با بیان اینکه تعداد زایمان سال 92 تا پیش از نوسازی این مرکز با تعداد زایمان های مدت مشابه گذشته قابل قیاس نیست، افزود: مرکز تسهیلات زایمانی حسن آباد همچنین در راستای سطح ارتقاء سلامت مادران و نوزادان طی مدت دو سال گذشته گام های مثبتی برداشته و از این رو به صورت تمام وقت آماده ارایه خدمت رسانی به مردم است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن