برگزاری مسابقات هندبال دانش‌آموزی پسران استان تهران در شهرری

مسابقات هندبال دانش آموزی پسران در سطح توابع استان تهران از فردا در مقطع ابتدایی به میزبانی شهرستان ری برگزار می شود.

محمد رحیم ، اظهار کرد: پس از کسب مقام قهرمانی توسط تیم متوسطه و نشان برنز تیم راهنمایی پسران هندبالیست شهرستان رباط کریم  در توابع استان تهران به دنبال کسب مدال  در رده ابتدایی نیز هستیم.

وی افزود: تیم  هندبال رباط کریم در گروه الف با تیم های ورامین، شهریار و پیشوا هم گروه است و با توجه به شرایط موجود تیم ما ورامین را جدی ترین حریف خود می دانیم وشانس صعود به مرحله بعد را به عنوان یکی ازدو تیم گروه الف برای خود قائل هستیم.

مدیرتربیت بدنی آموزش و پرورش رباط کریم عنوان کرد: تیم رباط کریم در روز شنبه سه بازی گروهی خود را انجام می دهد که قطعاً تمام این مسابقات برای ما حساس هستند.

وی گفت: کادر فنی  تیم ما پس از مدت ها تلاش و سرمایه گذاری بر تیم های پایه و کشف استعدادهای مناسب از بین مدارس شهرستان در پی کسب نتیجه ایده آل هستند.

مسابقات هندبال پسران توابع استان تهران با حضور 8 تیم  در دو گروه 4 تیمی از روز شنبه 20 اردیبهشت ماه در سالن ورزشی فاطمة الزهرا شهرستان ری آغاز می شود و در پایان دو تیم صعود کننده از هر گروه بصورت ضربدری، رده بندی و فینال رقابت است.

انتهای پیام/ ب

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/KqOte
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن