رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری گفت: برای 21 موسسه فرهنگی و هنری در این شهرستان از ابتدای سال گذشته تاکنون مجوز فعالیت صادر شده است.

به گزارش راگانیوز ؛ سید محمد موسوی اظهار کرد: 17 آموزشگاه در رشته های نمایش، هنرهای تجسمی و موسیقی، 2 کانون تبلیغاتی و 2 موسسه فرهنگی و هنری از یک سال گذشته تاکنون مجوز خود را از اداره فرهنگ و ارشاد ری دریافت و فعالیت خود را آغاز کردند.
وی افزود: این میزان افزایش سرانه فرهنگی و هنری در این شهرستان نسبت به سایر شهرستان های استان تهران از رشد قابل توجهی برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان پهناور ری و جمعیت فراوان آن، تنها یک باب مجتمع فرهنگی و هنری دارد که نیاز اهالی فرهنگ و هنر را برطرف نمی کند، اضافه کرد: موسسات فرهنگی و هنری و نیز آموزشگاه های غیر دولتی کمک خوبی را به ارتقای سطح فرهنگ و هنر می کنند.
موسوی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد این مراکز غیر دولتی استقبال می کند.
وی افزود: علاقمندان برای اطلاع از ایجاد موسسه فرهنگی، هنری و قرآنی، کانون فرهنگی هنری مسجد، کانون آگهی و تبلیغاتی، آموزشگاه آزاد هنری، موسسه انتشاراتی و سایر خدمات فرهنگی و هنری می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری مراجعه کنند.

ایرنا