استفاده عنوان کامل”شورای اسلامی تهران، ری و شمیرانات”در تمامی امور اداری و اجرایی

راگانیوز استفاده عنوان کامل"شورای اسلامی تهران، ری و شمیرانات"در تمامی امور اداری و اجرایی کاملشورای و عنوان شهرری شمیراناتدر ری تهران تمامی امور اسلامی استفاده اداری اجرایی

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری “هدایت الله جمالی پور” معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری اظهار داشت: سیدحسین هاشمی استاندار تهران و حسین مظفر رئیس مجمع نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی طی مکاتبات جداگانه خطاب به رئیس شورای اسلامی شهرهای تهران، ری و تجریش خواستار اجرای کامل این تبصره قانونی شدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ری با استناد به مکاتبات صورت گرفته از سوی مسوولین استانی تصریح نمود: استاندار تهران با استناد بر مفهوم مستند قانونی مجلس شورای اسلامی در خصوص عنوان مطلب” در محدوده شهری تهران، ری و تجریش فقط یک شورای اسلامی شهر تشکیل می شود” خواستار رعایت حقوق شهروندی ساکنان محدوده شهری ری و تجریش شدند.

وی با تاکید بر مکاتبات صورت گرفته و پیگیری استاندار تهران، در خصوص عینیت بخشیدن به قوانین لازم الاجراء اذعان داشت: مجموعه شورای اسلامی شهر تهران لازم است در انجام تمامی امورات اداری و اجرایی از نام صحیح و کامل شورای اسلامی تهران، ری و تجریش استفاده نماید.

فرماندار ویژه شهرستان ری متذکر شد: بیش از بیست ماه از ابلاغ قانون الحاقی ماده 12 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور سپری می شود اما متاسفانه شورای شهر تاکنون نسبت به تمکین از این قانون امتناع کرده است.

وی ضمن تاکید بر اهمیت اجرای قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و لزوم توجه در خصوص اجرای آن بیان داشت: رعایت قانون و تدبیر در اجرای مطلوب و صحیح آن مطمئنا موجب توسعه و پیشرفت کشور خواهد شد.

جمالی پور در پایان با بیان جایگاه ارزشمند آراء مردم مبنی بر انتخاب افراد مورد وثوق خود در مجموعه شورای اسلامی شهر افزود: انتظار مردم ری و تجریش از نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر که با آراء مردم توفیق خدمت در جایگاه ارزشمند شورای اسلامی را کسب کرده اند تمکین از قانون و صیانت از اعتمادی است که به آنها داشته اند.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/TgkCp
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. آقای فرماندار شما مثل اینکه متوجه نیستید اعضای شورای شهر تهران پرست هستند وهویت شهر های دیگر مانند شهرری که دیوار به دیوارش است مهم نیست واعتقاد دارند که شهرستان ری رابه رسمیت می شناسیم ولی شهرری رابه رسمیت نمی شناسیم چون شهرری اصلا وجود خارجی ندارد حال این تفکرات را با چه منطقی وبا چه استدلالی می توان قبول کرد . شورای شهرتهران ظرفیت ها وقابلیتهای شهرری را بصورت مقایس محلی بررسی می کند در صورتی که شهرری ظرفیت های ویژه وملی دارد وباوجود این تفکر ورویکرود ومصوبات به ظاهر دلسوزانه تمامی استعدادهای جوانان ری نابود می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن