با حضور مسئولان شهرستان ری صورت گرفت
بررسی مشکلات پیش روی مسکن مهر حسن‌آباد

راگا نیوز: مشکلات پیش روی پروژه‌های مسکن مهر حسن‌آباد با حضور مسئولان شهرستان ری بررسی شد.

به گزارش راگا نیوز به نقل از  از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان ری، مشکلات پیش روی طرح‌های مسکن مهر در شهر حسن‌آباد شامل طرح‌های ارغوان، البرز، نارنجستان و بهاران با حضور مسئولان شهرستان ری بررسی شد.

این جلسه با حضور معاونان فرماندار، مشاور فرماندار در امور آب و روسای ادارات بنیاد مسکن، تعاون، آبفا، برق منطقه کهریزک و گاز حسن‌آباد حضور داشتند که مسائل و مشکلات و چگونگی پیشرفت فیزیکی طرح‌های مسکن مهر بررسی شد.

در این جلسه مهم‌ترین مشکل در ارتباط با تسریع پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها علاوه بر کمبود بودجه و تخصیص اعتبارات، کمبود منابع آب با توجه به فقر منابع آب اعلام شد.

وی تصریح کرد: آب مشکل لاینحل این بخش است که سازمان زندان‌ها و شهرک صنعتی شمس‌آباد نیز با این کمبود مواجه هستند.

رئوف ادامه داد: برهمین اساس مقرر شد تا با تدابیر ویژه‌ای از طریق شورای حفاظت منابع آب در این مورد تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: سه هزار و ۲۸۷ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر حسن آباد و کهریزک شهرستان ری در حال ساخت است و علی‌رغم اعلام مسئولان برای تحویل این واحدها تا شهریور ماه امسال به متقاضیان، هنوز حل مشکل آب شرب واحدهای مسکونی مهر به ویژه در شهر حسن‌آباد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

رئوف در مورد طرح‌های مسکن مهر در شهر حسن‌آباد گفت: این طرح شامل طرح ۲۲۸ واحدی نارنجستان با ۹۰ درصد، طرح ۳۱۲ واحدی نارنجستان (۲) با ۵۰ درصد، طرح ۵۲۷ واحدی بهاران با ۷۰ درصد، طرح ۲۵۶ واحدی ارغوان با ۹۵ درصد، طرح ۵۵۲ واحدی البرز (۱) با ۸۵ درصد و طرح ۳۱۲ واحدی البرز (۲) با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.