راگا نیوز: بخش‌های جدید درمانگاه پالایشگاه شهید تندگویان تهران با حضور مدیران و مسئولان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، گشایش یافت.

به گزارش راگا نیوز از فارس به‌نقل از روابط‌ عمومی پالایشگاه نفت شهید تندگویان، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران در مراسم گشایش بخش‌های جدید درمانگاه پالایشگاه شهید تندگویان گفت: رویکرد مدیریت سازمان به سمت ارتقای رضایت‌مندی مراجعان به مراکز درمانی می‌باشد.

محمد فلاح در ادامه بیان کرد: همکاران شاغل در پالایشگاه تهران به واسطه نوع شغل و خطرپذیری بالای حرفه خود همواره نیازمند حمایت و پشتیبانی بهداشتی و درمانی می‌باشند و گشایش بخش‌های جدید و خرید تجهیزات پیشرفته در این مجموعه به همین منظور انجام شد.

مدیر بهره‌برداری پالایشگاه شهید تندگویان، نیز طی سخنانی از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران این درمانگاه در به روز‌رسانی و ارتقای شاخص‌های سلامت در حوزه تجهیزات و امکانات و فضای فیزیکی قدردانی و ابراز امیدواری کرد با تکمیل بخش سوختگی و تجهیزات آن شاهد کاهش آسیب‌های روحی و جسمی کارکنان این پالایشگاه باشیم.

این گزارش حاکی است، سرپرست پالایشگاه نفت شهید تندگویان نیز در این مراسم هدف از ارتقای حوزه بهداشت و درمان این مجموعه را کسب رضایت‌مندی کارکنان عنوان کرد و افزود: این حرکت نه تنها موجب آرامش روحی و جسمی همکاران می‌شود بلکه توان تولید در پالایشگاه را افزایش می‌دهد.