راگا نیوز: پنج تن گوشت مرغ منجمد وارداتی با قیمت هر کیلوگرم ۴۴ هزار ریال در شهرستان ری توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌ نقل ‌از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، عبدالله طهماسبی با بیان اینکه توزیع گوشت مرغ به دنبال سیاست‌های دولت در راستای تثبیت و تنظیم بازار مصرف عموم می‌باشد، اظهار کرد: این میزان کالا در پنج منطقه ۲۴ متری، آرد ایران، ۱۳ آبان، امین‌آباد و قیامدشت توزیع شد.

مسئول بازرگانی داخلی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: هفته گذشته نیز پنج تن گوشت قرمز وارداتی منجمد به قیمت مصوب هر کیلوگرم ۸۸ هزار ریال در شهرستان توزیع شد.

وی در ارتباط با برگزاری نمایشگاه پائیزه گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته به جهت نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس، نمایشگاه فروش پائیزه قرار است که در شهرری برپا شود و چنانچه شهرداری مجوز لازم را برای این امر صادر کند از تاریخ بیستم تا سی یکم شهریور نمایشگاه برپا می‌شود.

طهماسبی در ارتباط با مکان برپایی نمایشگاه ادامه داد: برای این امر سه نقطه از شهرری به شهرداری پیشنهاد شده که در صورت موافقت و ارائه مجوز، از هفته آینده نسبت به ثبت نام از شرکت‌های تعاونی و صنوف شهرستان جهت ارائه محصولات و کالاهای آنان در نمایشگاه پائیزه، اقدام می‌شود.