سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران گفت: مسابقه کتابخوانی به مناسبت گرامیداشت میلاد امام سجاد (ع) با حضور 300 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه در کهریزک شهر ری برگزار شد.

به گزارش راگانیوز ، مسعود شاکر اظهار کرد: این مسابقه صبح امروز (یکشنبه) با محوریت جلد نخست کتاب ‘ قبله از این طرف است ‘ به صورت همزمان در هفت دبیرستان منتخب کهریزک برگزار شد.
وی عنوان کرد: این کتاب حاصل تحقیق و پژوهش جمعی از دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی مدارس متوسطه شهرستان های استان تهران در مورد سیره زندگی و خاطراتی از 40 شهید دانش آموز این شهرستان ها است.
وی افزود: هشت نفر از دانش آموزانی که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم شدند، جوایزی شامل سفر زیارتی مشهد مقدس و کارت هدیه نقدی اهدا شد.
وی تصریح کرد: سوگند نامور، نرگس تکلو، مهسا آقاده، سیده صائمه هاشمی، فاطمه رضایی، فاطمه شاملو، غزال سوری و معصومه نوعی در این مسابقه کتابخوانی نفرات برتر شدند.
بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله 13 کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

ایرنا