4 هزار دانش آموز در پایگاه های تابستانی ری ثبت نام کردند

به گزارش راگانیوز ؛حجت الاسلام علی کنگرلو  اظهار داشت: برنامه های متنوع نشاط آور فرهنگی در حوزه های قرآنی، معارف اسلامی، مسابقات ورزشی، گفتمان و مشاوره دینی در پایگاه ها تابستانی برای دانش آموزان برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه مربیان طراز اول کشوری در پایگاه های تابستانی فعالیت می کنند اظهار داشت: تمرکز این پایگاه ها از حسن آباد فشافویه تا قیام دشت عمدتا در روستاها و مناطق محروم و آسیب پذیر ری است تا بدین ترتیب دانش آموزان این مناطق از خدمات ویژه فرهنگی و ورزشی بهره مند شوند.
کنگرلو اضافه کرد: پایگاه های تابستانی با موضوعات تحکیم خانواده، عفاف وحجاب، بررسی مشکلات اجتماعی در مساجد، موسسات قرآنی، کانون های فرهنگی و برای اولین بار امسال در هیات مذهبی دانش آموزی روستاها و شهرهای مختلف برگزار می شود.
وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار نشریات فرهنگی توسط جوانان در این پایگاه های انتشار خواهد یافت، افزود: امیدواریم با برگزاری این گونه برنامه های فرهنگی گام های بلندی در جهت کاهش مشکلات و معظلات اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد در میان نسل جوان کشور برداریم.
طرح اوقات فراغت از پنجم تیرماه با اعزام 30 روحانی و مبلغ از اداره تبلیغات اسلامی به 25 پایگاه در شهرری و 15 پایگاه نیز در شهرهای حسن آباد، کهریزک، باقرشهر و قیامدشت آغازشد.
تعداد پایگاه های زیر پوشش این نهاد در شهرستان ری از 45 به 60 پایگاه به نسبت سال گذشته افزایش یافت.

ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن