42 موسسه خیریه در شهرستان ری فعال است

به گزارش راگانیوز ؛ سید ناصر موسوی روز سه شنبه در اولین جلسه ستاد ساماندهی موسسات خیریه شهرستان ری در سال 97 افزود: خیرین ری در حوزه های مختلف از جمله مدرسه سازی و سلامت حضور پر رنگ و چشمگیری دارند، اما به دلیل این که ارتباط ارگانیکی بین این حوزه ها وجود ندارد تا کنون نتیجه مطلوب حاصل نشده است. 

وی با بیان اینکه ری به دلیل جایگاهی که دارد، همیشه در مباحث مربوط به امور خیریه پیشتاز بوده است، عنوان کرد: متاسفانه فعالیت های موسسات خیریه به دلیل جزیره ای عمل کردن و نداشتن انسجام و ساماندهی لازم خروجی قابل توجهی برای مردم نداشته است.
موسوی ادامه داد: ستاد ساماندهی موسسات خیریه به دنبال ایجاد مکانیسم لازم برای ساماندهی امور این موسسات است تا با نظام بندی مناسب، خدمات رسانی مطلوبی برای مردم و به ویژه نیازمندان داشته باشند.
وی با تاکید بر این که ایران متعلق به یکایک شهروندانش است و باید تلاش کنیم تا زمینه زیست متعالی را برای آنها فراهم کنیم، تصریح کرد: موسسات خیریه، در کنار دولت و دوشادوش آن هستند و کمک می کنند تا جامعه بهتر برای زندگی داشته باشیم و با دستگیری از نیازمندان به آنها در داشتن زندگی بهتر یاری می رسانند.
اولین ستاد ساماندهی موسسات خیریه شهرستان ری در سال 97 امروز سه شنبه با حضور موسوی سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری و جمعی از مسئولان شهرستانی و مدیران موسسات خیریه شهرستان ری برگزار شد.

ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن