به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ روز گذشته حسین توکلی ، حسین حبیب زاده ، ابوطالب بقرایی از اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، حمیدی معاون مالی اداری و وصالی نیا جانشین معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر و استاد بهرام پور مفسر عالی قرآن از نمایشگاه خوشنویسی «بر بال نستعلیق تا معراج سرشک» بازدید کردند .

این نمایشگاه که حاصل هنرنمایی استاد علی اکبر قاسمی است از ۲۱ آبان ماه در فرهنگسرای گلستان وبه صورت انفرادی برپا شده که مجموع ٣٠ اثر از این استاد در قالب فرم های زیبای بصری ارائه شده است.
توکلی سخنگوی شورای اسلامی باقرشهر در این بازدید به خبرنگار ما گفت : در خصوص راه اندازی انجمن خوشنویسان در باقرشهر نیز مذاکراتى با استاد علی اکبر قاسمی صورت پذیرفت تا در صورت فراهم شدن شرایط و یاری خدا بتوانیم انجمن خوشنویسان در باقرشهر دائر کنیم .
گفتنی است ؛ هنرمند گرامی جناب اقای علی اکبر قاسمی متولد سال ۱۳۳۷ از شهرستان نایین می باشد که سالهای زیادی را به فراگیری این هنرمند شریف نزد اساتید پرداخته است ودر این مرحله از راهنمایی اساتید محترم مرحوم معین الکتاب ، مرحوم فتحعلی واشقانی و جناب استاد عباس اخوین بهره فراوانی برده است و خود نیز به آموزش این هنر شریف به علاقه مندان پرداخته است. ایشان هم اینک پس از سالها تلاش و کوشش خستگی نا پذیر ،مجموعه ای از آثار جدید خوشنویسی خود را در این نمایشگاه زیبا به نمایش گذاشته است.