همزمان با ولادت باسعادت سیدالکریم(ع) ، سیزدهمین شماره « آوای ری » منتشر شد

به گزارش راگانیوز، این شماره از نشریه “آوای ری” در هشت صفحه تمام رنگی، اخبار و رویدادها مهم شهرستان ری و حومه از جمله قیام ۱۸ دی میراث معنوی قبله تهران است،آن را ارج نهیم،جهان پهلوان تختی اسطوره ای که هرگز تکرار نخواهد شد،در آستانه حماسه ملی ۹ دی:معبری به نام شهید مدافع حرم«سعید انصاری» پلاک کوبی شد، سخنان بخشدار خاوران درموردطرح استقرارنهادهای اداری و خدماتی قیامدشت منتشر شد.

از مهمترین اخبار این شماره از نشریه می توان به «برگزاری جشن باشکوه شب میلاد حضرت عبدالعظیم (ع)»، «دنیا مالی عضوشورای شهر تهران:ری نباید در سایه توسعه تهران فراموش شود»،«افتتاح پروژه های بزرگ زیست محیطی توسط شرکت سیمان تهران»،« جابجایی قریب الوقوع معاونت سیاسی فرمانداری شهرستان ری»،« خلق اثری هنری به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم(ع)»،«بازدید میدانی از پروژه تکمیل مجتمع آبرسانی شهید تهرانی» اشاره کرد.

همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی از شهرستان ری و حومه در شماره دوازدهم، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.

«آوای ری» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مرتضی فغانی و رئیس شورای سیاستگذاری اسماعیل شاه محمدی، سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و هشت صفحه تمام رنگی چاپ می شود.

 

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن