کاپ سازه های ماکارونی برای اولین بار در شهرری

به گزارش راگانیوز ، مسابقه کاپ سازه های ماکارونی برای اولین بار در شهرری برگزار شد.

هادی جمشیدی مسئول برگزاری مسابقه و فرمانده پایگاه امام رضا(ع) در حاشیه برگزاری این مسابقه  گفت: اولین دوره مسابقه کاپ سازه های ماکارونی در شهرری در سطح دانش آموزی برگزار شد.

وی بیان کرد: پایگاه علمی امام رضا(ع) که اولین پایگاه علمی شهرری است حدود سه سال است که در حوزه دانش آموزی و دانشجویی فعالیت های علمی انجام می دهد.

جمشیدی ادامه داد: حدود سه ماه است که با همکاری شهرداری منطقه۲۰، ناحیه مقاومت بسیج شهرری، حوزه ۳۵۷ حضرت ولیعصر و بنیاد نخبگان سپاه این برنامه را تدارک دیدیم.

وی درخصوص این مسابقه گفت: در این مسابقه ۳۰ سازه که هرکدام شامل یک تیم سه الی چهار نفره هستند شرکت کرده اند که حدود ۱۲۰ نفر هستند و از بین آنها سه تیم برتر انتخاب می شوند.

جمشیدی گفت: هر سازه ای که وزن بیشتری تحمل کند گروه برتر است. حداکثر وزن در این دوره ۱۳۵ کیلوگرم است و اگر کسی از لحاظ وزنی مساوی بشود وزن سازه برنده را مشخص می کند.

وی ابراز کرد: دو روز قبل از مسابقه آموزش های لازم به شرکت کنندگان داده شد، سازه ها ساخته شد، ترازبندی ها انجام شد و آیین نامه ها اعلام شد و امروز در حوزه دانش آموزی شاهد رقابت این گروه ها هستیم و پس از این نیز برنامه دانشگاهی اجرا خواهیم کرد.

جمشیدی با بیان اینکه پایگاه امام رضا فعالیت های گسترده علمی دارد، گفت: بازدید علمی فرهنگی از چند مجموعه علمی و ارتباط با دانشگاههای معتبر از جمله برنامه های این پایگاه است که هدف ما کمک به توسعه علم و فرهنگ جامعه مخصوصا شهرری است.

آفتاب ری

گزارش تصویری

گزارش تصویری کاپ سازه های ماکارونی در شهرری

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن