درمانگاه دندان پزشکی شهرداری منطقه ۲۰ به بهره برداری رسید

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، سید احمد صفوی همزمان با روز پزشک و در جریان بازدید از مجموعه درمانی شهرداری منطقه ۲۰ گفت: به منظور خدمات رسانی بهینه به شهروندان ساختمان مجموعه درمانی شهرداری منطقه ۲۰ بهسازی شده و در حال تجهیز است.

صفوی افزود: درمانگاه تخصصی دندان پزشکی این مجموعه درمانی نیز به تازگی به بهره برداری رسیده است و شهروندان می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

وی ادامه داد: احداث ساختمان جدید با تجهیزات مدرن برای مجموعه درمانی شهرداری منطقه ۲۰ در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۲۰ به همراه معاون اجتماعی و فرهنگی، مدیر روابط عمومی و رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه ۲۰ انجام شد و ضمن تبریک این روز، از زحمات پزشکان و کادردرمانی این مجموعه نیز قدردانی به عمل آمد.

مجموعه درمانی شهرداری منطقه ۲۰ در خیابان ورامین، میدان معلم واقع شده است.

گزارش تصویری /درمانگاه دندان پزشکی شهرداری منطقه ۲۰ به بهره برداری رسید

 

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن