جلسه ضمن خدمت ویژه مدیران مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری

به گزارش راگانیوز، در این جلسه فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مشکلات مدیران مدارس شهرری را مورد بررسی قرار داد .

در ادامه دو تن از مدیران برخی از مشکلات موجود از جمله کمبود اعتبار مالی مدارس ، کمبود نیروی خدمات و مشاوره به خصوص در دبیرستان ها ، هدایت تحصیلی های نادرست و حذف معاونت فناوری را مطرح کردند.
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در پاسخ به این مشکلات اظهار داشت : باید برابر با بودجه ای که داریم هزینه ها را مدیریت کنیم .

فولادوند افزود : امسال حدود ۴۷۰۰۰ پرسنل و ۱۱۰۰۰۰ساعت حق التدریس و ۲۰۰۰نفر بازنشسته داریم و باید  کلیه مسائل و مشکلات را مدیریت و الویت بندی کنیم.

شایان ذکر است ، پس از اتمام جلسه ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران با همراهی مدیر و شورای معاونین اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری از فعالیت های آموزشی و پرورشی منطقه بازدید کرد.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن