پیدا شدن جسد پسر بڃه تهرانی در جاده قم

دکتر محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران در گفت و گو با خبرنگار حوادث خبر فوری گفت: پنج روز قبل ناپدید شدن پسر ۱۱ ساله ای در پارکی در حوالی میدان رازی ، خيابان رباط كريم به دادسرای جنایی تهران اعلام شد. بلافاصله به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران دستورات لازم برای پیدا کردن پسر بچه صادر شد.

وی ادامه داد:در همان ساعات اولیه تحقیقات تیم جنایی متوجه پسر جوانی شدند که به صورت مجردی در خانه ای مقابل پارک زندگی می کرد. وجود آثار جراحت روی این فرد شک ما را به وی بیشتر کرد.

سرپرست دادسرای جنایی تهران افزود: بلافاصله دستور بازداشت این فرد صادر شد و او در بازجویی های ابتداییی منکر قتل شد. با توجه به سرنخ های علمی موجود تحقیقات از این فرد ادامه پیدا کرد تا اینکه امروز به قتل کودک ۱۱ ساله اعتراف کرد
به گفته قاضی شهریاری متهم پس از جنایت جسد را به کیلومتر ۵۵ جاده تهران-قم منتقل و در آنجا رها کرده بودکه ماموران با حضور در این محل جسد را کشف کردند.

معاون دادستان تهران خاطر نشان کرد: متهم مدعی است با ضربات چاقو پسر بچه را به قتل رسانده که تحقیقات درباره علت اصلی مرگ و آزار و اذیت مقتول ادامه دارد.

مركز اطلاع رساني پليس تهران هم اعلام كرد، از نظر ظاهري قاتل وضعيت روحي و رواني مناسبي ندارد.

بررسي هاي ماموران نشان داد، متهم ٢٢ ساله با كمك برادرش جسد را به جاده قم منتقل كرده است.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن