سارق خودروی سرقتی بعد از تعقیب و گریز در شهرری دستگیر شد

به گزارش راگانیوز از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی افزود: عصر امروز(شنبه) عوامل گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در منطقه قلعه نو از توابع شهرستان ری به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شدند که پس از استعلام مشخص شد این خودرو سه روز قبل در حوالی میدان فلسطین تهران به سرقت رفته بود.
وی اظهار کرد: پس از اخطار ماموران، سارق توجهی نکرد و متواری شد که ماموران بلافاصله به تعقیب او پرداختند.
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: سارق در طول مسیر ناگهان از خودرو پیاده و با تهدید جلو خودروی پرایدی را گرفت که در حال عبور از محل بود و سوار بر آن شد و به فرار خود ادامه داد.
وی اضافه کرد: ماموران پلیس در ادامه این تعقیب و گریز در جاده امین آباد اقدام به شلیک چند تیر هوایی کردند که سارق بدون توجه به آنها به فرار خود ادامه داد و در نهایت ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح تعداد 10 تیر به سمت خودرو شلیک کردند که یکی از تیرها به پای وی اصابت و موجب توقف او شد.
وی خاطرنشان کرد: در نهایت این سارق پس از 40 دقیقه تعقیب و گریز توسط ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن