پذیرش 9 مصدوم زلزله غرب کشور در بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری

به گزارش راگانیوز ، عبدالله مینوی گفت: بیشتر مصدومان این حادثه دچار شکستگی شده بودند که تحت مراقب های ویژه قرار گرفتند و حال عمومی کلیه حادثه دیدگان خوب و رو به بهبودی است.
وی اظهار داشت: مسئولان بیمارستان شهدای هفتم تیر با رایزنی با ستاد هدایت حادثه دیدگان زلزله غرب کشور توانست خانواده های این افراد شناسایی کنند.
مینویی در خصوص اسکان همراهان و خانواده مصدومان هم گفت: تمامی همراهان و خانواده های مصدومان بستری شده در این بیمارستان در بخش های مختلف اسکان داده شدند و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد.
عصر روزگذشته نیزهدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری و سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 از آسیب دیدگان حادثه زلزله غرب کشور که در بیمارستان هفتم تیر شهرری بستری شده بودند، عیادت کردند و ضمن دلجویی، درخواست این بیماران و همراهان آنها را مورد رسیدگی قرار دادند.
به گزارش ایرنا زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه 21 آبان 96 با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در ژرفای 9و33 کیلومتری زمین استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند.
این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده است و تاکنون بیش از 100 پس لرزه داشته است.

ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن