برگزاری دومین جلسه کارگروه تجدید ممیزی املاک در دفتر شهردار باقرشهر

به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ دومین جلسه کارگروه تجدید ممیزی املاک با حضور دبیر و اعضای این کاگروه در دفترشهردار باقرشهر برپا گردید .

شهردار باقرشهر در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) گفت : تجدید ممیزی املاک شهر کار بسیار بزرگ و وسیعی است که با توجه به توانمندی های همکاران در مجموعه شهرداری و آشنابودن با فضای شهری از امسال قرار شده این کار توسط اعضای کارگروه شهرداری باقرشهر صورت گیرد .

وی در ادامه اظهار داشت : با توجه به سرشماری نفوس و مسکن سال 95 جمعیت باقرشهر حدود 66 هزار نفر است که این آمار دقیق نیست و برخی از محله های باقرشهر هنوز سرشماری نشده اند که در این کارگروه قصد داریم به آمار دقیقی از جمعیت و املاک باقرشهر دست یابیم .

ناصری پور در این جلسه یادآور شد : میزان عوارض آلایندگی که از سمت پالایشگاه نفت تهران به شهرداری باقرشهر تعلق می گیرد بسیار کم است و این در حالی است که بیشترین آسیب را از نظر آلودگی های مختلف مردم باقرشهر می بینند و این میزان عوارض آلایندگی ظلم در حق مردم باقرشهر است .

شهردار باقرشهر با اشاره به اینکه تجدید ممیزی املاک توسط مجموعه شهرداری خروجی بسیار خوبی خواهد داشت ، تصریح کرد : با توجه به حسن سلیقه و دقت نظر اعضای کارگروه تا به امروز مطمئنا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شهرداری ، این امر در تمامی زمینه های شهرداری تاثیر گذار خواهد بود و امیدواریم که بتوانیم با ساختن شهری آباد و پیشرفته مردم باقرشهر را به حقشان برسانیم .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن