پیکر مطهر شهید مدافع حرم سیف اله علیزاده امروز(دوشنبه) با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در کهریزک تشییع شد.

به گزارش راگانیوز ، آئین بدرقه پیکر این شهید مدافع حرم از خیابان شهید مصطفوی کهریزک آغاز و به سمت منزلش در همین خیابان تشییع شد.

استقبال مردم ولایتمدار شهرستان ری و بخش کهریزک در این آئین به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان شهید مصطفوی مسدود شد.
تشییع کنندگان با سردادن شعارهای «لاالله‌الاالله»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست»، «هیهات منا الذله» و «این گل پرپر ماست هدیه به رهبر ماست» از ایثار و فداکاری این شهید سرافراز تقدیر کردند.
مسئولان نیروهای مسلح، فرماندهان و کادر نیروی انتظامی نیز با لباس ها و سربند های یک دست در این آئین حضور داشتند و با همرزم خود وداع کردند.
شهید سیف اله علیزاده از شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون بود که در سن 25 سالگی در منطقه بوکمال سوریه توسط گروه های تروریستی و تکفیری به درجه شامخ شهادت نائل شد.
پیکر این شهیدان پس از تشییع پرشور مردم برای خاکسپاری به قطعه 50 بهشت زهرا(س) منتقل شد تا در جوار مزار همرزمان شهیدشان آرام گیرد.

ایرنا