جشن اخلاق و مهرورزی در شهرستان ری برگزار شد

 به گزارش راگانیوز ، جشن ولادت حضرت محمد(ص)با عنوان روز اخلاق و مهررورزی در نمازخانه بنیاد شهید با حضور ریاست و پرسنل اداره همزمان با نماز ظهر با اجرای مولودی‌خوانی برگزار شد.
محمد علی پویا معاون اداری و مالی ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر عظیم الشأن جهان اسلام(ص) اظهار داشت: مایه مباهات و افتخار ما مسلمانان است که این روز را با عنوان اخلاق و مهرورزی نام‌گذاری کردند تا یادآور بزرگ مردی باشد که تمام خصیصه‌های رفتاری‌اش برای جهان اسلام الگو بوده است.

وی در ادامه افزود: یکی از مسائل مهمی که پیامبر اکرم (ص)بدان اهمیت می‌دادند بحث رعایت حقوق افراد بود که اجازه می‌دادند تا نظراتشان را به راحتی بیان کنند و در مورد دشمنان نیز با صبر و بردباری رفتار می‌کردند.
معاون اداری و مالی بنیاد شهید و امور ایثاگران شهرستان ری در ادامه با تأکید بر اینکه مشکلات و پیچیدگی‌های جامعه امروز ما ناشی از نداشتن الگوهای مناسب است تصریح کرد: اگر ما و نسل امروز از صیانت پیامبران و ائمه در هر برهه‌ای از زمان در هر کاری بهره ببریم و برش کوچکی از رفتارهای خوب انبیاء را در زندگی داشته باشیم در سایه الطاف الهی به مسیر درست هدایت می شویم.

پویا خاطرنشان کرد: مشکلات و پیچیدگی‌های امروز فقط ناشی از بهره نگرفتن از الگوهای بزرگ دین است.

ایثار
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن