دیدار و دلجویی از خانواده شهدای مدافع حرم کهریزک

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ مهندس اسماعیل نعمت زاده با حضور در منزل سید حسینی؛ شهید مدافع حرم از بازماندگان این شهید لشگر فاطمیون دلجویی کرد و گفت:

جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه‌های بسیاری از سوی دشمنان نظام مواجه شده که توسط رزمندگان و سربازان اسلام خنثی شده اند و امروز نیز نقش مدافعان حرم و شهدای مدافع حرم در تامین امنیت کشور بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار داشت: با نگاهی به گوشه و کنار شهر کهریزک نام و تصویر ده ها شهید و ایثارگر به چشم‌میخورد که در راستای اعتلای نام ایران و دفاع از کشور جان خود را از دست داده اند و اکنون شهدای مدافع حرم ادامه دهنده راه پرافتخار آن شهدا هستند که نامشان بر فراز نام شهدای دفاع مقدس می درخشد.

شهردار کهریزک در این مراسم ضمن دلجویی از خانواده شهید حسینی با موافقت اعضای شورای شهر تامین مخارج مراسم چهلم این شهید را پیشنهاد داد.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن