مهار شعله های آتش در مجتمع ۶۸۰۰ متری کهریزک

به گزارش راگانیوز ، وحید فروغی پیش از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام خبر حریق به مرکز آتش نشانی کهریزک، نیروهای ایستگاه شماره ۲ بلافاصله به محل آتش سوزی واقع در مجتمع توت سفید در محدوده شهرک صنعتی احمدآباد اعزام شدند و مشاهده کردند که یکی از سوله های موجود در مجتمع از ناحیه روشنایی سقف دچار حریق شده است و کارگران مشغول مهار شعله های آتش هستند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی ابتدا به منظور پیشگیری از وقوع انفجار ، اقدامات اولیه را جهت قطع کنتور گاز و برق را انجام داده وسپس با استفاده از امکانات و تجهیزات آتش نشانی عملیات اطفای حریق را آغاز کردند.

مسئول آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک با تشریح این حادثه گفت: داخل مجتمع توت سفید سه سوله با متراژ تقریبی ۶۸۰۰ متر وجود دارد که یکی از سوله ها که انباری مجتمع محسوب می شود به دلیل اتصالی سیستم روشنایی سقف دچار حریق شده بود که باتوجه به شرایط جوی هوا و نزدیکی سایر سوله ها به یکدیگر ،شعله های آتش به سایر نقاط مجتمع در حال سرایت بود که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی و مهار کانون آتش، حریق کنترل و اطفاء شد.

علت وقوع این حادثه غیر عمد اعلام شد و نیروهای آتش نشانی پس از پایان عملیات و اطمینان خاطر از سردشدن کامل محیط و ارائه توصیه های ایمنی به فعالان مجتمع، محل حادثه را به سوی ایستگاه آتش نشانی ترک کردند.

مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن