اجرای جشنواره مشکات در منطقه 20 برای ششمین بار

به گزارش راگانیوز حجت الاسلام عبدالحسین مسلمی با بیان این مطلب گفت: جشنواره آموزشی مشکات برای ششمین سال متوالی با هدف ترویج فرهنگ شهروندی و اصلاح رفتارهای اجتماعی در محله های 20 گانه این منطقه جنوبی اجرا شده است و شهروندان تا پایان دی، فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 به استقبال و مشارکت گسترده شهروندان در 5 جشنواره ای که سال های پیش برگزار شده اشاره کرد و گفت: سال گذشته 29 هزار اثر از سوی شهروندان منطقه 20 برای دبیرخانه جشنواره مشکات ارسال شده بود که 5 اثر حائز رتبه های اول تا سوم در شهر تهران شدند.

بر اساس این گزارش تمامی رده های سنی می توانند با ارسال آثار هنری به سراهای محله ومدارس در قالب نقاشی، داستانک، خاطره نویسی، عکاسی، کاریکاتور، گزارش تصویری و شعر در جشنواره مشکات شرکت کنند.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن