نصب یادمان شهری قیام ۱۸ دی در شهرری

به گزارش راگانیوز ؛  سید احمد صفوی، ظهر دوشنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: قیام ۱۸ دی مردم شهرری، یکی از دستاوردهای بزرگ نظام و نقطه عطف مبارزات انقلاب اسلامی در دی ماه ۱۳۵۷ است و شهادت ۴ نفر از مردم انقلابی و پیشگام شهرری، شهیدان سبزعلی، کوهی نژاد، ملکی و طرق وردی را در کارنامه دارد.

صفوی با اشاره به لزوم تداعی موضوعیت قیام ۱۸ دی ماه مردم شهرری، افزود: در صورت ارائه طرح مشترک به عنوان نماد این قیام از سوی فعالین ونخبگان اجتماعی، مدیریت شهری برای تهیه و نصب المان شهری این نماد در یکی ازمیادین منطقه ۲۰ آمادگی لازم را دارد.

وی گرامیداشت این ایام ارزشی را مهم برشمرد و گفت: مدیریت شهری همواره در برپایی همایش ها و مراسم های موضوعی مرتبط با مبارزات انقلابی مردم ولایی شهرری مشارکت دارد و توفیق خدمت گزاری به خانواده شهدا و ایثارگران را داشته است.

شهردار منطقه ۲۰ تهران غبارروبی مزار شهدای قیام ۱۸ دی را یکی از برنامه های مشترک در شهرری عنوان کرد و افزود: برپایی مراسم گرامیداشت این قیام با حضور اقشار مختلف و سخنرانی حجت الاسلام قمی در مسجد خاتم النبیین از دیگر برنامه های این روز ارزشی است که مدیریت شهری نیز با اقشار مردمی همراه هست و برای برگزاری هر چه بهتر مراسم های مشابه از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

مهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن