اولین گردهمائی مسئولان باجه‌های خدمات بانکی تحت پوشش پست بانک شهرری برگزار شد

به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط‌عمومی پست بانک ایران ، در ابتدای این گردهمائی داود کریمی‌مداب مدیرشعب پست بانک شهرستان های استان تهران و مسعود صوفی رئیس شعبه شهرری ضمن خیرمقدم به میهمانان، به تشریح عملکرد بانک در حوزه باجه‌های خدمات بانکی و تبیین سیاست‌های اعطای تسهیلات این بانک ازمحل منابع صندوق توسعه ملی در راستای اشتغال‌زائی و رونق اقتصادی شهرستان ری پرداختند.
محمدرضا حسنلو رئیس اداره‌کل نظارت بر اعتبارات و عملیات اعتباری پست بانک نیز در این گردهمائی گفت: این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها نقش مؤثری دارد.
حسنلو در ادامه اظهارداشت: پست بانک ایران با 406شعبه و بیش از ۸هزار باجه خدمات بانکی فعال بعنوان تنها خرده بانکدار کشور درحال خدمات‌رسانی به هموطنان بویژه درمناطق روستائی، مرزی و عشایری است.
وی کیفی‌سازی و توسعه خدمات در باجه‌های خدمات بانکی را از الویت‌های مهم پست بانک دانست و افزود: این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی در ایجاد اشتغال پایدار در روستاها نقش موثری داشته است.
منیرالسادات یزدی‌خواه مسئول باجه زمان‌آباد در این گردهمائی به نمایندگی از مسئولان باجه‌های شهرستان ری به تبیین مسائل و درخواست های کارگزاران باجه ها پرداخت.
گفتنی است: در پایان این مراسم دکتر صباغی ضمن استماع نظرات و مشکلات کارگزاران به تبیین رهنمودهای لازم به آنان پرداخت.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن