شهردار باقرشهر : اصلاحات ترافیکی شهری به سود شهروندان و با درخواست پلیس راهور انجام می‌شود

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ،شهردار باقرشهر در گفتگو با خبرنگار ما گفت : اصلاحات انجام‌شده درزمینه های ترافیکی شهر کاملا با نظر کارشناسان راهور و به درخواست پلیس در راستای تسهیل عبور مرور و کم کردن بار ترافیک شهری انجام می‌شود .
ناصری پور با اشاره به انسداد ورودی خیابان 24 متری و شمال به جنوب خیابان شهید رجایی گفت :با راه‌اندازی دوربرگردان طبق پیشنهاد پلیس راهور این ورودی مسدود شد تا علاوه بر تسهیل در عبور و مرور ؛بار ترافیکی محور شهید رجایی (مخصوصاً در روزهای پایانی هفته که ترافیک زیادی این محور دارد) کمتر شده و همچنین از خطرات و تصادفات آن کاسته شود .
شهردار باقرشهر گفت : با توجه به راه‌اندازی دوربرگردان مقابل خیابان شهید فیروزی مسیر شمال به جنوب لاین کندرو حدفاصل سه‌راهی پالایشگاه تا شهرداری باقرشهر نیز یک‌طرفه می‌شود و مراجعین شهرداری و کسانی که قصد دارند از کمربندی شرقی استفاده نمایند باید از ورودی لاین کندرو بلوار یادگار امام استفاده نمایند .
وی در پایان خاطرنشان کرد : مسیر تردد شهروندان چندان سخت نشده است امیدواریم باکمی صبر و حوصله نسبت به این اصلاحات ترافیکی برخورد نمایند و این تغییرات فقط در جهت ایمنی و رفاه آن‌ها انجام خواهد شد و اگر مشکلی در این رابطه وجود داشته باشد و سبب زحمت شهروندان شود به‌ سرعت رفع خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن