به گزارش راگانیوز ، هجدهمین شماره “دنیای سرمایه‌گذاری” در ۶ بخش شامل دنیای سرمایه، پرونده ویژه با موضوع “بورس، بانک و بیمه”، دنیای انرژی، دنیای صنعت، اقتصاد کلان و خواندنی‌ها به چاپ رسید.

در بخش دنیای سرمایه گزارش‌هایی با عناوین “بیان بیم و امیدهای اقتصاد ایران در سال ۹۷″،”کاهش سود تسهیلات، معطل نرخ دلار”،”اقتصاد ۹۷ با افزایش نرخ ارز و طلا کلید خورد “،”بازوهای معاملاتی بورس کالا گسترش می‌یابد “،”معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ۹۷” ارائه شده و طی آن وضعیت بازار مالی از سوی کارشناسان اقتصادی مورد تحلیل قرار گرفته است.

بخش پرونده ویژه این شماره به «بورس، بانک و بیمه» اختصاص داده شده است. در این پرونده مصاحبه‌های اختصاصی “دنیای سرمایه‌گذاری” با یاسر فلاح، رییس ستاد برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت، مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و محمدرضا حسین زاده، مدیرعامل بانک ملی به همراه گزارشی با عنوان “امیدهای ملی قد برافراشته در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه” ارائه شده است.

بخش انرژی به مصاحبه‌ با مهدی عسلی، نماینده سابق ایران در اوپک، سیدنصر الله ابراهیمی، کارشناس سرمایه‌گذاری نفتی و عبدالرضا دبیری، مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اختصاص یافته که طی آن مشکلات صنعت انرژی کشور در سال ۹۷ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته‌اند.

بخش صنعت این شماره از “دنیای سرمایه‌گذاری” به مصاحبه‌هایی با حسن الماسی، مدیر پژوهشکده گردشگری، علیرضا منظری، معاون اسبق هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، بهرام شکوری، رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران، مصطفی تنها، سخنگو و عضو مؤثر کمیته انجمن صنعت تایر ایران به همراه گزارشی از صنعت خودروی ایران با عنوان “گام‌های بلند ایران‌خودرو در دولت تدبیر و امید” اختصاص داده شده است.

در بخش اقتصاد کلان، یادداشتی از مرتضی فغانی، کارشناس اقتصادی با عنوان “عبور از تله سیاستگذاری!” و همچنین مصاحبه‌هایی با عباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امورخارجه، رودریگو دی آزردو سانتوس، سفیر برزیل در تهران و رضا مسرور، مدیرعامل منطقه آزاد تجاری – صنعتی بندر انزلی انجام شده و گزارش‌هایی نیز با عناوین “بازارچه‌های مرزی فرصت یا تهدید؟!”، “زمان خداحافظی با بازار سنتی ایران فرا رسیده است” ارائه شده است.

در بخش خواندنی‌های این شماره از “دنیای سرمایه‌گذاری” نیز مطالبی با عناوین “نکات کلیدی برای مدیریت روابط مؤثر”، “ناکامی نسل هزاره در سرمایه‌گذاری”، “معرفی بهترین کسب‌وکارهای کوچک در سال ۲۰۱۸″ و ” بررسی وضعیت صنعت گردشگری در خاورمیانه و شمال آفریقا ” به چاپ رسیده است.

از امروز هجدهمین شماره ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» در ۹۶ صفحه با قیمت ۱۰ هزار تومان بر روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی یا از طریق دیجیتال با ارسال کد ۵۰۳ به شماره ۳۰۷۰۷۵۷ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

آوای ری