آرامش حاکم بر ری موجب توسعه در زمینه‌های مختلف می‌شود

به گزارش  راگانیوز ، هدایت‌الله جمالی‌پور بعد از ظهر امروز در نشست با نخبگان شهرستان ری اظهار کرد: وقتی در شهرری مسؤولیت بر عهده گرفتم، کارم را با ترس از فضای حاکم بر مردم از لحاظ سیاسی، فرهنگی، اعتقادی و باور انقلاب اسلامی آغاز کردم.

وی بیان کرد: برای نخستین بار فرمایش مقام معظم رهبری بر تعامل، وحدت و انسجام تحقق یافت و در شهرری یک وحدت و انسجام فراگیر وجود دارد، با این وجود نگاه‌های مختلف و سیاسی هیچ وقت دامن‌گیر مسائل اجتماعی نبوده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: با وجود اختلافات سیاسی و جریانات مختلف اما مردم با درک شرایط همواره همیار نظام در عرصه‌های مختلف اقتصادی و سیاسی هستند.

وی تصریح کرد: ائمه جمعه و روحانیت والامقام دو جریان همیشه فهمیم و دغدغه‌مند هستند که بسیاری از مشکلات به دست آنها حل می‌شود.

جمالی‌پور خاطرنشان کرد: این همدلی و همراهی در شهرستان ری نشان‌دهنده الگوگیری از امام راحل و شهداست، باید شرایط مردم را درک کنیم تا گامی برخلاف جامعه برداشته نشود، زیرا هر حرکت خلافی فرصتی برای دشمنان است تا این اتحاد و وحدت ریشه‌کن شود.

وی گفت: جمع نخبگان و فرهنگیان از هر دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی به عنوان یک افتخار بزرگ باید تداوم پیدا کند تا برای پیشرفت و رفع بیکاری پویا باشیم.

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان با بیان اینکه مردم این شهرستان بر استقلالشان تأکید مؤکد دارند، متذکر شد: ری فضای آرامی دارد، بر همین مبنا زمینه توسعه در این شهرستان آماده فراهم است.

فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن