بهسازی و آمایش آستان امامزاده عبدالله (ع) موجب توسعه گردشگری مذهبی شهرری موثر می شود

خلاصه مطلب

  • شهردار منطقه 20 در دیدار اعضاء هیئت امنای امامزاده عبدالله (ع) شهرری گفت: بهسازی و آمایش آستان امامزاده عبدالله (ع) در توسعه گردشگری مذهبی شهرری موثر خواهد بود.

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ فرهاد افشار اماکن تاریخی و مذهبی شهرری را فرصتی مناسب برای توسعه گردشگری به ویژه گردشگری مذهبی برشمرد و گفت: شهروندان منطقه ۲۰ با ابلاغ و اجرای طرح بهسازی امامزاده عبدالله(ع) از این امامزاده و آرامستان قدیمی که سبب رونق اقتصادی و  افزایش ارزش افزوده برای آنها خواهد شد ، بهره مند می شوند.

افشار  به «طرح آمایش امامزاده عبدالله (ع)» که از سوی سازمان مشاور معماری و شهرسازی مطالعه و برنامه ریزی شده است اشاره کرد و گفت: امید است طی هفته آتی ، معرفی کامل این طرح از سوی مشاور ، با حضور اعضای هیئت امنا و متولیان امر صورت گیرد.

در این جلسه اعضای هیئت امنای امامزاده عبدالله (ع) با تاکید بر همکاری و تعامل شهرداری منطقه ۲۰ با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری که متولی آرامستان امامزاده عبدالله (ع) است خواستار رفع مشکلات فضای سبز پیرامون آستان و معضلات آرامگاه های خانوادگی مخروبه و فرسایشی شدند.

در ادامه معرفی و شناساندن  شخصیت های مهم و نامی کشور  که در این آرامگاه به خاک سپرده شده اند امری ضروری عنوان شد

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن