رژه نیروهای مسلح سپاه مقتدر ناحیه حضرت روح الله (ره) در فشافویه

رژه نیروهای مسلح شهرستان ری همزمان با هفته دفاع مقدس عصر امروز (چهارشنبه) در حسن آباد فشافویه برگزار شد.

خلاصه مطلب

  • رژه نیروهای مسلح شهرستان ری با حضور یگان های مسلح منتخب از سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و یگان های موتوری، با اجرای رژه صلابت و اقتدار همراه بود.

در این آیین، یگان هایی از سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقرشهر، گردان های امنیتی امام علی(ع)، بیت المقدس، تیپ رمضان و بسیج شهرستان ری در ورزشگاه حسن آباد فشافویه رژه باشکوه و عظمت برگزار کردند.
همچنین در این رژه با شکوه نیروهای مسلح شهرستان ری خودروهای نیروی انتظامی و راهور، خودروهای ضد شورش و موتورهای گردان های امنیتی سپاه و بسیج، تعدادی خودروهای حامل توپ، چند تعداد تانک و آمبولانس های نظامی نیز حضور داشتند.
رژه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ری امروز چهارشنبه با حضور امیر سرتیپ غلامعلی غلامعلیان از فرماندهان ارشد ستاد کل نیروهای مسلح، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقرشهر، استیری امام جمعه و ضیائی بخشدار حسن آباد فشافویه و جمعی از خانواده های معزم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و تا ۶ مهر ادامه دارد.
حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با ۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران – قم قرار دارد.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن