موضوعات داغ

با حکم دادگاه ۲ عضو شورای شهر کهریزک تعلیق شدند

مجتبی خانجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: رای این پرونده را شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی و جزایی کهریزک صادر کرده است.
به گفته وی اعضای شورای شهر کهریزک می توانند در صورت نیاز برای رسیدن به حد نصاب تشکیل جلسه از اعضای علی البدل استفاده کنند.
شورای اسلامی شهر کهریزک پنج عضو اصلی و سه عضو علی البدل دارد و با سه عضو اصلی هم می تواند جلسات را برگزار کند.
حجت الاسلام علی عباسی رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک نیز با تایید تعلیق عضویت این افراد به خبرنگار ایرنا توضیح داد: خرید و فروش رای در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا (۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶) از تخلف ها و جرم های این افراد است.
کهریزک با جمعیت ۵۸ هزار نفر از توابع شهرستان ری از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقرشهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن