مجتبی خانجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: رای این پرونده را شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی و جزایی کهریزک صادر کرده است. به گفته وی اعضای شورای شهر کهریزک می توانند در صورت نیاز برای رسیدن به حد نصاب تشکیل جلسه از اعضای علی البدل استفاده کنند. شورای اسلامی شهر کهریزک […]

مجتبی خانجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: رای این پرونده را شعبه ۱۰۱ دادگاه عمومی و جزایی کهریزک صادر کرده است.
به گفته وی اعضای شورای شهر کهریزک می توانند در صورت نیاز برای رسیدن به حد نصاب تشکیل جلسه از اعضای علی البدل استفاده کنند.
شورای اسلامی شهر کهریزک پنج عضو اصلی و سه عضو علی البدل دارد و با سه عضو اصلی هم می تواند جلسات را برگزار کند.
حجت الاسلام علی عباسی رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک نیز با تایید تعلیق عضویت این افراد به خبرنگار ایرنا توضیح داد: خرید و فروش رای در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا (۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶) از تخلف ها و جرم های این افراد است.
کهریزک با جمعیت ۵۸ هزار نفر از توابع شهرستان ری از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقرشهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.