به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک، وحید فروغی دراین باره اظهار داشت: این اقدام برای ایمن سازی و بهسازی حاشیه جاده قدیم تهران به قم و با هدف کاهش ترافیک انجام شد. وی تصریح کرد: این جاده یکی از پرترددترین مبادی های ورودی و خروجی کامیون های جنوب تهران محسوب می […]

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک، وحید فروغی دراین باره اظهار داشت: این اقدام برای ایمن سازی و بهسازی حاشیه جاده قدیم تهران به قم و با هدف کاهش ترافیک انجام شد.
وی تصریح کرد: این جاده یکی از پرترددترین مبادی های ورودی و خروجی کامیون های جنوب تهران محسوب می شود و وجود موانع غیر مجاز ضمن افزایش بار ترافیکی ،سبب ایجاد خطر جانی و مالی برای ساکنان و خودروها می شد.
معاون شهرداری کهریزک بیان کرد: در اجرای این طرح با عاملان سد معبر و میوه فروشانی که در این مسیر ضمن ایجاد سیمای نازیبای شهری، مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده بودند برخورد و این محدوده پاکسازی شد.
وی ادامه داد: همچنین تمامی جداول طولی جاده، نرده‌ها و المان‌های شهری شستشو و نهرهای اطراف خیابان لایروبی ، سطح جاده و معابر حاشیه ‌ای نظافت و پاکسازی شد، ضمن اینکه نخاله های ساختمانی موجود در حاشیه جاده جمع آوری و به مرکز دفن زباله آرادکوه منتقل شد.