به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: به منظور اهمیت و ضرورت فرهنگسازی تفکیک پسماند از مبداء در بین شهروندان، طرح ویژه فرهنگی نمایشگاه دوره ای پسماند در محلات مختلف و بوستان ها و نقاط پرتردد شهر کهریزک درحال برگزاری است. […]

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: به منظور اهمیت و ضرورت فرهنگسازی تفکیک پسماند از مبداء در بین شهروندان، طرح ویژه فرهنگی نمایشگاه دوره ای پسماند در محلات مختلف و بوستان ها و نقاط پرتردد شهر کهریزک درحال برگزاری است.
وی افزود: امروز اولین نمایشگاه پسماند در بوستان معراج دایر شده است که با هماهنگی انجام شده با مدارس و اطلاع رسانی های عمومی، دانش آموزان و شهروندان مهمان این نمایشگاه هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: نمایشگاه های پسماند در قالب چترهای سیار در نقاط مختلف شهر برپا می شود که برنامه های فرهنگی و آموزشی در قالب کاهش تولید زباله، تفکیک پسماند از مبداء، حفظ و صیانت از محیط زیست و… از طریق توزیع بروشور ،کتابچه، بنرهای اطلاع رسانی، برگزاری مسابقات و توزیع هدیه و جایزه برای شهروندان برگزار می شود.
وحید فروغی در پایان خاطرنشان کرد: چترهای پسماند به طور دوره ای هر هفته با مجموعه ای از برنامه های شاد و آموزشی در یکی از محلات شهر برگزار می شود.