آتش نشانی کهریزک به سازمان ارتقاء می یابد

اساسنامه سازمان آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک تایید شد

خلاصه مطلب

  • با تلاش و پیگیری مدیریت شهرداری و معاونت خدمات شهری کهریزک،  مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در قالب سازمان مستقل  آتش نشانی فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ مهندس نعمت زاده با اعلام این خبر گفت: سالهاست مرکز اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با راه اندازی دو ایستگاه و در قالب یک مرکز، مجموعه عملیات های پیشگیری، امداد و نجات و ارتقای ضریب ایمنی شهر و شهروندان کهریزک را بر عهده دارد اما باتوجه به موقعیت فیزیکی شهر کهریزک و اهمیت افزایش ضریب پیشگیری و ایمنی شهر، ایجاد سازمان آتش نشانی یکی از اولویت های مدیریت شهری کهریزک محسوب می شد که خوشبختانه با پیگیری و رایزنی های متعدد از سوی معاونت خدمات شهری توانستیم مجوز سازمان آتش نشانی را از استانداری تهران دریافت کنیم.

شهردار کهریزک افزود: درحال حاضر اساسنامه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک  از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور تایید و توسط استانداری تهران ابلاغ شده است که پس از اتمام پروسه اداری مجوز تاسیس سازمان آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک صادر می شود.

وی در تکمیل این خبر اظهار داشت: سازمان آتش نشانی با در اختیار داشتن دایره وسیع تری از وظایف واختیارات و تجهیزات نقش موثرتری در ارائه خدمات ایمنی به شهروندان و اجرای نقش پیشگیری محور در شهر دارد.

مهندس نعمت زاده خاطرنشان کرد: مرکز اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک هم اکنون با دراختیار داشتن امکانات و تجهیزات امداد رسانی استاندارد و مناسب یکی از مراکز نمونه استان به شمار می رود که علاوه بر  خدمات رسانی در شهر کهریزک جهت ارائه عملیات های امداد و نجات و اطفای حریق در شهرها و روستاهای همجوار و معابر جاده ای آماده خدمت است.

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن