دومین دوره مسابقات استارتاپ ویکند شبکه های ارتباطی و حمل و نقل در دانشگاه یادگار امام شهرری برگزار شد

نکات برگزیده مطلب

  • دومین مسابقه ملی استارتاپ ویکند شبکه های ارتباطی و حمل و نقل با حضور ریاست دانشگاه آزاد سلامی و سردار مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ، در محل دانشگاه یادگار امام شهرری برگزار شد .

به گزارش راگانیوز ،چهارمین دوره رقابت ملی حمل و نقلی با عنوان دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) با حضور  ۱۵۰ نفر شرکت‌کننده از  ۱۷ استان کشوربرگزار شد.

این مسابقات با هدف آماده سازی فضای کار تیمی برای رسیدن دانش آموزان و دانشجویان دارای ایده به موفقیت و آینده ای روشن برگزار شد در روز نخست  ایده‌ها نام‌گذاری و در۶۰ ثانیه ارائه شد و  پس از داوری‌ها، تیم‌های شرکت‌کننده با هدایت مربی‌های خبره برای ساختن آینده‌ای پویا تلاش کردند  و ۱۰ ایده برتر پذیرفته و با آموزش در کارگاه تیم‌سازی برای رسیدن به ایده مورد نظر یارگیری کردند که در پایان به ۳ ایده برتر جوایز مادی و معنوی ویژه ای اهدا شد.
در این استارتاپ، شرکت‌کنندگان توسط مربیانشان هدایت و با توجه به مشکلات جامعه ایده‌هایی را مطرح کرده و این واحد دانشگاهی فضا و امکاناتی را در اختیار آنان قرار داد تا ایده خود را به مرحله عملیاتی برسانند ، در این مسابقات تیم گروه دیجی هرتس مقام اول را کسب کرد  .
لازم به ذکر است دانشگاه واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به‌عنوان قطب شبکه‌های ارتباطی و حمل نقل در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشورشناخته شده  است .

در پایان این مراسم ضمن تجلیل نفرات برتر  ازکتاب  شیکه های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد رونمایی شد.

گزارش تصویری مسابقات استارتاپ ویکند شبکه حمل و نقل عمومی در دانشگاه یادگار امام

 

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/vzPTj
از طريق
نیما احسانی
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن