کارگاه غیر مجاز تولید خمیر مرغ در پاکدشت کشف شد+فیلم و عکس

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر گفت: با کسب اطلاعات و اخبار واصله مبنی بر وجود یک کارگاه غیر مجاز در اطراف شهرستان، همکاران بنده به این محل مراجعه و مشاهده کردند که مواد فاسد شدنی و ضایعات مرغ در این محل تولید و بسته بندی می شود.

سرهنگ قباد خنجری افزود:مواد غذایی غیر بهداشتی بدون هیچگونه نظارت و کنترلی در این محل تولید می شد و به برخی از کارخانجات تولید سوسیس و کالباس فروخته می شد.

وی گفت:همکاران ما با کمک دادستان و اداره دامپزشکی شهرستان پاکدشت شب گذشته این کارگاه را کشف کردند.

رئیس اداره دامپزشکی پاکدشت نیز که در این کارگاه غیر مجاز حضور داشت گفت:همکاران بنده در اداره دامپزشکی شهرستان طی۳ روز به صورت شبانه روزی این واحد را تحت نظر گرفتند و در نهایت با اخذ حکم قضایی از دادستان محترم و با همکاری نیروی انتظامی پاکدشت دیشب به محل ورود پیدا کردیم.

علی مقدم افزود:در بازرسی اولیه از این کارگاه غیر مجاز حدود ۶ تن محموله خمیر مرغِ تولید و بسته بندی شده که آماده ارسال بود کشف و ضبط کردیم و دو نفر از افرادی هم که در این کارگاه مشغول فعالیت بودند توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.

وی گفت:در حال حاضر پرونده تکمیل و به مراجع قضایی ارسال شده است.

مقدم در پایان هشداری هم به افراد سودجو و متخلف که سلامت مردم را هدف قرار می دهند داد و افزود:کلیه افرادی که در ذهنشان می گذرد که با تولید مواد غذایی نا سالم سود بیشتری کسب کنند ،بدانند که اداره دامپزشکی با همکاری مراجع قضایی و انتظامی مدام آنها را رصد می کنند و به صورت جدی با متخلفان برخورد خواهد کرد.

 

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/FRIMK
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن