به گزارش راگانیوز ، با برگزاری دیدارهای هفتم و هشتم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر  در خانه تکواندو به پایان رسید. دیدار تیم های اول، دوم و سوم جدول و تقابل چهره های ملی پوش جذابیت های بازیهای امروز را دو چندان بالا برد. تیم ناکام این هفته لوازم خانگی کن صدرنشین این مسابقات بود که در […]

به گزارش راگانیوز ، با برگزاری دیدارهای هفتم و هشتم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر  در خانه تکواندو به پایان رسید. دیدار تیم های اول، دوم و سوم جدول و تقابل چهره های ملی پوش جذابیت های بازیهای امروز را دو چندان بالا برد.

تیم ناکام این هفته لوازم خانگی کن صدرنشین این مسابقات بود که در نخستین دیدار با دانشگاه آزاد به تساوی چهار بر چهار متوقف شد. بخشی، محمدیان،ولی پور و عاشورزاذه برای کن و هادی پور، رجبی، ناظمی و حسینی هم برای دانشگاه به پیروزی دست پیدا کردند.

این تیم در دومین دیدار خود ۶ بر ۲ برابر شهرداری ورامین شکست خورد.خدابخشی، پلنگ افکن، امیدی، محمدی و عرفانیان مردان پیروز خانلرخانی در تیم شهرداری بودند و بخشی و ولی پور دو تکواندوکار پیروز کن بودند.

شهرداری بعد از این دیدار هم تعاونی انقلاب کرج را شکست داد و نه تنها با ۲۱ امتیاز قهرمانی نیم فصل را به خود اختصاص داد، بلکه گام بلندی برای تکرار عنوان قهرمانی برداشت تا با روحیه مضاعف به عنوان نماینده ایران در جام جهانی شرکت کند.

در جدول بعد از شهرداری،کن و دانشگاه با ۱۶ امتیاز و تفاصل متفاوت دوم و سوم هستند.

نتایج کامل هفته ششم:
* تیم لوازم خانگی کن ۴ – تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۴
* تیم شهرداری ورامین ۷ – تیم تعاونی انقلاب شهریار یک
* تیم صنعت مس کرمان ۵ – تیم پاس قوامین ۳
* تیم ملوان نداجا ۴ – تیم شرکت پالایش نفت آبادان ۴*نتایج کامل هفته هفتم: 
* تیم تعاونی انقلاب شهریار ۳ – پاس قوامین ۵
* تیم لوازم خانگی کن ۲ – تیم شهرداری ورامین ۶
* تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – تیم پالایش نفت آبادان ۲
* تیم ملوان نداجا یک – تیم صنعت مس کرمان ۷