شهردار باقرشهر : توجه به ورزش توجه به سلامت شهروندان است

نکات برگزیده مطلب

  • شهردار باقرشهر با رئیس تربیت بدنی باقرشهر دیدار کرد

علیرضا ناصری پور هدف از این دیدار را تقدیر و تشکر از همت والای این اداره در امر ایجاد و توسعه بسترهای ورزشی در شهر دانست و گفت : ورزش و توجه به ورزش توجه به  سلامت شهروندان  و اهمیت ارتقای سطح نشاط جامعه است و باید به آن توجه ویژه داشت . وجود مسابقات متعدد از سوی اداره تربیت بدنی شهر و نتایج خوب آن که نشان از قهرمانی و نائب قهرمانی در سطوح مختلف شهرستانی استانی و حتی ملی دارد برای ما قابل افتخار است و من یقین دارم که برای شهروندان نیز این امر قابل توجه و قابل تقدیر است .

در این دیدار عبداللهی رییس اداره تربیت بدنی شهرستان ری، با تقدیر از حسن توجه شهردار باقرشهر و حضور ایشان در اداره تربیت بدنی ، زحمات واحد تربیت بدنی این شهرداری و برگزاری مراسم باشکوه پیاده وری بزرگ خانواده را قابل تقدیر دانست و گفت : موفقیت های تیم های مختلف تربیت بدنی شهر و شهرداری و کسب عناوین ارزشمند قهرمانی همه مرهوت نگاه ویژه شهرداری و شورای اسلامی به امر ایجاد و توسعه بسترهای ورزشی است و ما قدردان این توجه هستیم .

گفتنی است در این مراسم روسای برخی سبک ها و تیم های ورزشی نیز حضور داشتند . و شهردار باقرشهر از امکانات و فضای ورزشی اداره تربیت بدنی بازدید کرد .

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/5lOTJ
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن