شهردار قرچک:فاز سوم بهسازی رودخانه لات آجی قرچک در حال اجرا است

شهردار قرچک از اجرای فاز سوم بهسازی و ساماندهی رودخانه لات آجی  این شهر خبر داد.

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک، محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: فاز سوم بهسازی و ساماندهی رودخانه لات آجی قرچک به طول بیش از ۸۰۰ متر در حال اجرا است.

وی افزود: این پروژه باهدف جلوگیری از فرآیند فرسایش خاک و تخریب سواحل رودخانه پیشگیری از بروز خسارات وارده بر حاشیه رودخانه ، مکان‌های تجاری و منازل و هدایت روان آب‌ها و سیلاب‌های فصلی در حال اجرا است.

این مدیر شهری بیان داشت: در این فاز اجرای عملیات خاک‌برداری بستر رودخانه، دیواره پلکانی، هم‌سطح سازی، سنگ‌فرش بستر و دیواره‌های رودخانه در نظر گرفته‌شده و اجرایی می‌شود.

شهردار قرچک بابیان این مطلب که اجرای این پروژه تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اظهار داشت: ساماندهی و زیباسازی بستر و حریم رودخانه لات آجی که از ورودی شهر قرچک عبور می‌کند ازجمله دغدغه‌ها و مطالبات عمومی شهروندان بوده است که شهرداری در این راستا اقدام به اجرای این طرح کرده است.

خرمی شریف در پایان اظهار کرد: این طرح در جهت جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و زباله در حریم رودخانه در حال انجام است و امیدواریم شهروندان به ما در جهت پیشبرد اهداف با اجرای این طرح کمک کنند و در حریم رودخانه زباله و نخاله ساختمانی نریزند.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/BgAoe

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن