به گزارش راگانیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ فرهاد افشار در این مراسم گفت: افشار با اشاره به اینکه امروزه در بحث مدیریتی، مسئله حکمروایی خوب شهری مطرح است، افزود: یکی از مولفه های مهم در حکمروایی خوب شهری، برقراری عدالت است.

وی ادامه داد: دسترسی یکسان تمامی اقشار جامعه به امکانات شهری از مهمترین مسائلی محسوب می شود که در راستای ایجاد عدالت اثر بخش است.

افشار مجموعه ورزشی قمربنی هاشم(ع) در منطقه ۲۰ را یکی از مجموعه های منحصربه فرد در کشور برشمرد و گفت: ما امیدواریم با افزایش این مجموعه های ورزشی ویژه توان یابان، بحث عدالت در حکمروایی خوب شهری تسری پید کند و بستر فعالیت های ورزشی توان یابان بیش از پیش شود.

وی در ادامه گفت: امیدوارم در این مسیر ورزشی که حرکت کرده اید بتوانید در ادامه راه در جایگاه ورزش قهرمانی افتخاراتی را برای کشور به ارمغان بیاورید.

افشار انتخاب ندا شهرزاد به عنوان رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران را از انتخاب های شایسته و بستری برای حضور بیشتر بانوان توانمند در مجموعه مدیریت شهری برشمرد.

خدمات رسانی ویژه مجموعه های ورزشی شهر تهران به توان یابان

ندا شهرزاد ضمن قدردانی از شهرداری منطقه ۲۰ بابت میزبانی و برگزاری مراسم اختتامیه پارالمپیاد شنا و شطرنج بانوان مناطق ۲۲ گانه گفت: مشارکت و استقبال توان یابان از برنامه ها و مسابقات ورزشی به ما توان می دهد تا بیش از پیش در این زمینه تلاش کنیم.

شهرزاد به شعار شهردار تهران مبنی بر تهران شهری برای همه اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف انتخاب این شعار، مناسب سازی شهر تهران برای استفاده تمامی اقشار جامعه از امکانات شهری است.

وی مشارکت توان یابان در مسابقات ورزشی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما به عنوان سازمان ورزش شهرداری تهران قول می دهیم تعداد رشته ها، تنوع فعالیت ها، جشنواره ها و همایش های بیشتری را ویژه این قشر از جامعه خواهیم داشت.

شهرزاد با اشاره به اینکه خدمات مجموعه ورزشی قمربنی هاشم(ع) ویژه توان یابان است و به صورت رایگان می توانند استفاده کنند، افزود: دیگر مجموعه های ورزشی سازمان شهرداری تهران نیز با تخفیف ویژه پذیرای توان یابان است.

اختتامیه مسابقات شنای بانوان معلول در قالب پارالمپیاد محلات شهر تهران با حضور شهردار منطقه ۲۰، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران و تعدادی معاونان وی و ۸۰  شناگر به میزبانی منطقه ۲۰ برگزار شد.

شرکت کنندگان در پارالمپیاد شنا در  سه گروه و ۹ کلاس و در بخش نابینایان در ۲ کلاس با یکدیگر رقابت کردند.

در پایان رقابتهای یادشده با احتساب مقام های به دست آمده و امتیاز شماری نتایج زیر حاصل شد:

منطقه ۲۰ با ۱۶۰ امتیاز قهرمان شد. منطقه ۱۲ با ۱۴۲ امتیاز مقام دوم را کسب کرد. منطقه یک با ۱۲۶ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد و منطقه ۴ با ۷۲ امتیاز عنوان چهارمی این مسابقات را به خود اختصاص داد.

همچنین مسابقات شطرنج با حضور ۳۰ نفر در دو کلاس برگزار شد و مناطق یک، ۱۲ و ۱۴ موفق به کسب مقام شدند.