همزمان با فصل زمستان هرس درختان بوستانهای شهر کهریزک آغاز شد

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ داریوش خطیر با اشاره به این خبر گفت: به منظور بهبود رشد و از بین بردن شاخه های زائد درختان طرح فراگیر هرس  در تمامی نقاط شهر آغاز شد.

وی در تکمیل این خبر گفت: عملیات هرس با نظر کارشناسان حوزه فضای سبز و مشارکت نیروهای این واحد به طور همزمان در بوستان ها، بلوارها و باغچه های معتبر درحال اجراست.

خطیر اظهار داشت: درگذشته پس از هرس درختان، امحای شاخ و برگ درختان یکی از دغدغه های واحد فضای سبز بود اما خوشبختانه از سال گذشته با خرید دستگاه “چیپر”تمامی شاخ و برگ هرس شده درختان پس از جمع آوری توسط این دستگاه خرد کن تبدیل به  قطعه های کوچک چوب می شود که این محصولات به عنوان کود سبز در بوستان ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان برای هرس شاخ و برگ درختان باغچه منازل خود و هرس درختان تنومند محل سکونت خود می توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا اکیپ هرس در بازه زمانی مناسب جهت هرس درختان اقدامات لازم را انجام دهند.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/n2LIJ
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن