انجمن ادبی «ارگ ری» افتتاح شد

نکات برگزیده مطلب

  • انجمن ادبی «ارگ ری» ١٥ دیماه با حضور «رضا عبداللهی» مسئول انجمن شعر استان تهران و تنی چند از شاعران و ادیبان کشور در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری افتتاح شد.

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «رضا عبداللهی» در این نشست، افتتاح انجمن شعر ارگ ری را به فال نیک گرفت و گفت: تاکنون انجمن های شعر متعددی در استان تهران ایجاد شده که توسط شاعران توانمندی اداره می شود.

وی افزود: انجمن های شعر باید در شناسایی استعداد های جوان جدیت کامل را داشته و برای جشنواره‌ها، مراسم‌ و رونمایی‌ کتاب های شعر برنامه‌ریزی کنند.

در ادامه مراسم شاعران حاضر به قرائت اشعار خود پرداختند.

گفتنی است، انجمن ادبی «ارگ ری» با هدف شناسایی و جذب استعداد های جوان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان تشکیل شده است.

جلسات این انجمن زیر نظر «مهدی میرآقایی» از شاعران کشور به صورت هفتگی در روزهای سه شنبه ساعت ١۶ در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی واقع در میدان نماز شهرری برگزار می شود وحضور تمامی علاقه مندان در این جلسات، آزاد و رایگان است.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/Yj62c
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن