۴۷ طرح دریافت تسهیلات روستایی ری در سامانه کارا ثبت شد

نکات برگزیده مطلب

  • رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: 47 طرح از سوی متقاضیان این شهرستان برای دریافت تسهیلات روستایی و عشایری در سامانه کارا ثبت شد.

وی تصریح کرد: از مجموع طرحهای ارائه شده، ۲۸ طرح در حوزه جهاد کشاورزی، ۱۴ طرح در حوزه صنعت، چهار طرح در حوزه میراث و یک طرح تعاونی متقاضی دریافت تسهیلات هستند.
داداشی اضافه کرد: از این تعداد، ۱۲۴ میلیارد و ۹۶۷ میلیون ریال تسهیلات به ۱۰ طرح پرداخت شد که زمینه اشتغال ۴۶۸ نفر را در بخش های مورد نظر فراهم کرده است.
وی ادامه داد: هفت طرح با مبلغ ۱۷۳ میلیارد و ۸۳۳ میلیون ریال در بانک ها مصوب شده و تسهیلات در صورت تکمیل مدارک پرداخت می شود، ضمن اینکه مابقی طرح ها نیز منتظر تکمیل مدارک هستند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ری گفت: بانک کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و کارآفرینی امید، عامل پرداخت تسهیلات روستایی، عشایری در این شهرستان هستند.
۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی در شهرستان ری فعالیت می کنند.
بر اساس اعلام نظر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ بیکاری در استان ۱۰٫۷ دهم درصد است که این رقم در شهرستان ری ۶ درصد است.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از ۸۶۰ هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/OmSyV
منبع
ایرنا ری
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن