آغاز طرح توزیع فیش عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند در شهر کهریزک

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ مهندس نعمت زاده با اشاره به این خبر گفت: تاکنون اطلاعات جامع و کاملی از مناطق مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی شهر وجود نداشت به همین منظور در راستای شناسایی نقطه به نقطه شهر طرح ممیزی محلات مسکونی و تجاری کهریزک اجرا شد که در این طرح ۱۸ هزار پلاک واحد مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی شناسایی شد.

وی افزود: درحال حاضر در راستای تحقق طرح درآمد پایدار شهر، اطلاعات ستاد ممیزی شهرداری کهریزک دریافت و از سوی واحد نوسازی شهرداری فیش های عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند صادر شده است.

شهردار کهریزک اظهار داشت: در فاز اول طرح توزیع فیش های عوارض، واحدهای مسکونی مشمول این طرح شده اند و از تاریخ ۹ دی ماه توزیع   فیش های نوسازی و پسماند  در بین ۱۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی شناسایی شده در شهر توزیع می شود.

وی به اهمیت و ضرورت صدور فیش های نوسازی و پسماند اشاره کرد و گفت: بخش قابل توجهی از درامدهای ثابت و پایدار شهرداری ها از محل عوارض تامین می شود و شهروندان درصورت همکاری مناسب جهت وصول به موقع فیش های عوارض نوسازی و پسماند می توانند نقش موثری در توسعه شهر ایفا کنند.

مهندس نعمت زاده خاطر نشان کرد: تاکنون عوارص بهای خدمات پسماند برای شهروندان شهر صادر نشده است و این فیش ها بر اساس مصوبه اعصای شورای اسلامی شهر کهریزک و قوانین مدیریت شهری تعریف و اجرا شده است و نحوه محاسبه این عوارص نیز بر اساس ۵۰٪ عوارض نوسازی ملک مورد نظر می باشد.  شهردار کهریزک در پایان به پرداخت به موقع عوارض از سوی شهروندان و بهره مندی از هدیه خوش حسابی تاکید کرد و گفت: درحال حاضر توزیع فیش ها از محله شهرک‌پیام آغاز شده است  تا پایان دی ماه ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/CSZul
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن