نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می‌شود

نکات برگزیده مطلب

  • نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار می‌شود.

به‌گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهر ری، نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار می‌شود.

استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند، یازدهمین استارت‌آپ واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری است که با حمایت از صاحبان ایده و دانشجویان خلاق برگزار خواهد شد.

علی شهابی با اشاره به برگزاری استارت‌آپ‌های قبلی این واحد دانشگاهی به خبرنگار روابط عمومی گفت: پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰ نفر از ایده‌پردازان در قالب ۱۰ تیم در این رویداد استارت‌آپی شرکت کنند.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان واحد یادگار امام(ره) ادامه داد: در افتتاحیه روز اول این رویداد، کارگاه‌های آموزشی در حول مباحث کسب و کار برای آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان با مبانی آن برگزار می‌شود و در ادامه مشاورانی برای ایجاد گروه‌های استارت‌آپ وارد عمل خواهند شد.

شهابی با اشاره به استقرار مشاوران کسب و کار برای ارزیابی کیفیت ایده‌ها، اظهار کرد: پس از ارزیابی اولیه ایده‌ها در روز نخست، گروه‌های ایده‌پرداز ‌از روز دوم بر روی تکمیل و معرفی محصولات خود خواهند پرداخت. در نهایت گروه‌ها باید کمینه محصول پذیرفتنی خود را در روز آخر برای ارزشیابی ارائه دهند.

شهابی در پایان با اشاره به حمایت از برگزیدگان استارت‌آپ شهر هوشمند تصریح کرد: برای سه تیم نخست این دوره از استارت‌آپ‌های واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری جوایز نقدی و امکان استقرار به‌عنوان هسته‌های فناور در مرکز رشد این واحد دانشگاهی فراهم خواهد شد.

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری از ۲۳ تا ۲۵ دی ماه در مصلی امام خمینی‌(ره) تهران برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/WHqXA

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن